uk

Інтелектуальна аудіоаналітика. Як вона може бути корисна саме для Вас?

calendar23 Вересня 2020

В умовах активної діджиталізації, нові технології стають засобом вдосконалення різних аспектів бізнесу. Розвиток інноваційного середовища дає можливості використовувати переваги штучного інтелекту, глибинного навчання, обробки природної мови та інших технологій. Пропонуємо Вам ознайомитися з перевагами та сферами застосування аудіоаналітики, яка стала новим трендом і поширюється у різні сфери бізнесу.

Високий рівень зацікавленості технологією пов’язаний з можливістю отримання додаткової інформації, за рахунок перетворення аудіо контенту в текст, автоматичної класифікації аудіоматеріалів за темами, розпізнавання мовців, аналізу тональності та інших інтелектуальних функцій.

Аналіз аудіо контенту має вікову історію і сягає часів Першої світової війни, коли його використовували для попередження про авіаналіт. Сьогодні ТОП-5 напрямками застосування технології є:
– Безпека;
– Підвищення рівня обслуговування клієнтів у контактному центрі та у торговельних залах/відділенях;
Протоколювання;
Моніторинг інформаційного поля;
– Виявлення технічних несправностей обладнання.

111
Ознайомимось із застосуванням аудіоаналітики за кожним напрямком – окремо.

Безпека.
Аудіоаналітика у цьому випадку використовується для виявлення картини подій: агресії, стрілянини, криків про допомогу, плачу, спрацювання сигналізації, розбиття скла тощо. Такі рішення вже продемонстрували свою ефективність у великих містах США, Великобританії і Бразилії. Дане рішення може застосовуватися у рамках проекту «Розумне місто», де за допомогою технології також можна коригувати систему роботи світлофорів так, щоб пропускати спецмашини з сиренами без затримок.

Підвищення рівня обслуговування клієнтів.
За допомогою високого рівня розпізнавання мовлення, голосової ідентифікації, класифікації розмови за темами, виявлення ключових та заборонених слів, можна не тільки зменшити частку незадоволених клієнтів, а й контролювати відповідність мовлення персоналу – корпоративній етиці. Аудіоаналітику часто застосовують у сферах обслуговування та у колл-центрах. Такі рішення дають можливість отримати відомості про задоволеність клієнтів обслуговуванням та дозволяють більш ефективно формувати задачі персоналу та маркетингові пропозиції в цілому.

Протоколювання.
За допомогою аудіоаналітики можна автоматично сформувати стенограму зустрічі, наради, фокус-групи, конференції тощо. Після трансформації мовлення в текст можна здійснювати пошук і класифікацію за: темам, мовцями, датою, об’єктами, які згадувалися в розмові, можна сформувати шаблон звіту та автоматично отримувати протокол.

Моніторинг інформаційного поля.
Аналізуючи різноманітні канали мовлення, у тому числі й Інтернет, аудіоаналітика дозволяє проводити моніторинг та аналіз згадувань про об’єкт дослідження та відстежувати медіа активності конкурентів. Таким чином аудіоаналітика стає інструментом для виявлення нових перспектив та підстав для внесення коригувань у медіа плани.

Виявлення технічних несправностей обладнання.
Це новий, але перспективний напрям застосування аудіоаналітики. Аудіоаналітика дозволяє на ранніх стадіях виявити технічні проблеми в кріпленнях деталей та вузлів. Рішення дозволяє запобігти простою виробництва, шляхом завчасного виявлення поломки критично важливого обладнання.

INLIMITED (ТОВ “Новітнє обладнання”) – системний інтегратор та розробник інноваційних рішень для різних сфер бізнесу. Маючи досвід та власні розробки у напрямку аудіоаналітики, ми пропонуємо аудіо рішення на базі інтелектуальної платформи.

Однією з переваг аналітичної платформи є інтеграція з різними системами та незалежність від форматів та джерел даних. Таким чином, наші рішення забезпечують високий рівень обробки інформації незалежно від її типу і місця знаходження. Рішення інтегруються з широким переліком систем (CRM-системою, системою відеоспостереження і відеоаналітики, системою контролю і управління доступом, системою охоронної сигналізації та іншими).

Варто зазначити, що рішення з аудіоаналітики під ТМ Inlimited підтримують українську мову. Ми спільно з Національною академією наук України та компанією Micro Focus розробили акустичну модель та словники української мови, які постійно вдосконалюємо та розширюємо. Таким чином, рішення з аудіоаналітики забезпечує розуміння більш ніж 30 мов світу, у тому числі, й української.

Наша компанія вже багато років тому обрала для себе інноваційні напрямки розвитку, і сьогодні завдяки своїй експертизі та власним розробкам, єдина в Україні має статус IDOL Portfolio Expert від Micro Focus, що підтверджує компетенції компанії у реалізації рішень з інтелектуальної аналітики корпоративних і загальнодоступних текстових, аудіо- і відеоданих.

Звертайтеся до представників INLIMITED та дізнайтеся про переваги застосування аудіоаналітики саме для вас.