uk

Аналітичні рішення

seo

Аналітичні бізнес рішення від INLIMITED

Інтелектуальні аналітичні технології

Аналітика INLIMITED – це професійні аналітичні рішення для бізнесу, які дозволяють забезпечити системний підхід до управління, пошуку та обробки корпоративних і загальнодоступних даних. Рішення базуються на прогресивних технологіях: Deep Learning, Natural Language Processing, Big Data.

.

Аналітичні рішення для різних завдань і сфер

Кожен день компанії накопичують величезні масиви операційних даних, отримують інформацію про своїх споживачів, їх вподобання, дізнаються відомості про контрагентів тощо. Ми пропонуємо аналітичні інструменти, що дозволяють максимально ефективно використовувати великі обсяги даних для отримання нових перспектив і забезпечення максимальної результативності.

– Мовна аналітика. Перетворення мови в текст і подальший глибокий аналіз, дозволяє підвищити продуктивність роботи з великими обсягами аудіо, у т.ч. голосовими повідомленнями.

– Відеоаналітика. Інтелектуальний аналіз відео в режимі реального часу дозволяє виявляти запрограмовані події і забезпечує оперативне реагування на них, за рахунок автоматизованої системи оповіщення.

– Моніторинг інформаційного поля. Рішення дозволяє одержувати консолідовану інформацію про об’єкт моніторингу з відкритих джерел даних в одному вікні. Джерелами інформації є не тільки Інтернет-ЗМІ і офіційні веб портали, це також і IP телерадіоканали, соціальні мережі, месенджери. Основною особливістю рішення є визначення як текстових згадок про об’єкт моніторингу, так і аудіо-візуальних (розпізнавання осіб, об’єктів, логотипів, рекламних блоків і т.д.).

.

Організація роботи з даними

Фахівці INLIMITED підберуть рішення і створять індивідуальний проект, використовуючи передові аналітичні технології. Оформіть заявку через сайт або зателефонуйте нам по телефону.