uk
Історія
2015
2016
2017
2018
2019
2020
plus icon
Перші в Україні розгорнули платформу Intelligent Data Operating Layer (IDOL), яка за даними Gartner і Forester – світовий лідер за рядом аналітичного функціоналу
plus icon
Спеціалізація на пошуку, обробці, інтелектуальному аналізі Big Data у текстових форматах
plus icon
Реалізація рішень щодо виявлення порушень прав інтелектуальної власності, моніторингу соціальних медіа, дослідження зовнішньоекономічної діяльності
plus icon
Успішна реалізація спільного проекту з компанією НРЕ та міжнародними організаціями у сфері інтелектуальної власності з використанням аналітичної платформи IDOL
plus icon
Розвиток напрямів системної інтеграції та ІТ-послуг
plus icon
Розробка масштабних інфраструктурних проектів у сфері безпеки
plus icon
Отримання дозволу на реалізацію проектів для підприємств, які проводять діяльність, пов’язану з державною таємницею
plus icon
Розробка рішення з використанням технологій  інтелектуальної відеоаналітики (у рамках проекту для КП «Київський метрополітен»)
plus icon
Реалізація ряду проектів для критично важливих об’єктів інфраструктури держави.
plus icon
Спільно з Національною академією наук України, та компанією Micro Focus було розроблено акустичну модель української мови, використовуючи технології Natural Language Processing
plus icon
Реалізація проекту національного рівня щодо створення системи офіційного моніторингу телерадіопрограм
plus icon
Створення продуктової лінійки інтелектуальних рішень для пошуку та аналізу даних різноманітних форматів (текст, аудіо, відео, зображення)
plus icon
Отримання високих партнерських статусів від ряду світових вендорів
plus icon
Організація конференції міжнародного рівня "Changing the Future with Micro Focus"
plus icon
Отримання патентів на власні розробки
plus icon
Реалізація масштабного проекту зі створення комплексної системи безпеки на критично важливому об’єкті держави. Робота над створенням ядра системи, впровадженням інтелектуальних аналітичних рішень та організацією диспетчерського центру.
plus icon
Удосконалили власні аналітичні рішення з аудіо та відеоаналітики. Реалізовували проект щодо створення центру моніторингу телерадіоканалів.
plus icon
Реалізація ряду інфраструктурних проектів для силових структур України. Метою проектів було забезпечити надійну охорону і контроль переміщення територією об’єкту, надати широкі аналітичні можливості для служб безпеки структур.
plus icon
Стали лідерами з продажу продуктів та рішень Axis Communication в Україні. Отримали відзнаку від Axis за реалізацію унікального проекту для клієнта з транспортної сфери.
plus icon
Отримали партнерські статуси Micro Focus Information Management & Governance Specialist та Micro Focus Vertica Gold Specialist. Перші в Україні стали IDOL Portfolio Expert, що підтверджує компетенції компанії у реалізації рішень з інтелектуальної аналітики.
plus icon
Стали учасниками багатьох партнерських заходів, серед яких: Milestone Integration Platform Symposium EMEA 2019 (Копенгаген), Micro Focus_IT Security Spring Session, Micro Focus Summer Partner Meetup, Axis Incentive Trip (Чорногорія).
plus icon
Провели конференцію "Безпека та IoT" у рамках міжнародної виставки "Безпека 2019", де розповіли про передові аналітичні та IoT рішення для побудови розумних міст.
plus icon
Провели ребрединг – змінили логотип та фірмовий стиль, який тепер відображує об’єднання усіх сфер діяльності компанії в єдину структуру: інфраструктурні рішення, інтелектуальна аналітика Big Data та IT консалтинг.
plus icon
Сьогодні ми продовжуємо розвиватися, збільшувати кількість успішних проектів і вдячних замовників.
2015 - 2016
2017
2018
2019
2020