uk

Історія

2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
plus icon
Перші в Україні розгорнули платформу Intelligent Data Operating Layer (IDOL), яка за даними Gartner і Forester – світовий лідер за переліком аналітичного функціоналу. Обробка різних форматів даних дає можливість використовувати інструмент у багатьох галузях.
plus icon
Спеціалізація на пошуку, обробці, інтелектуальному аналізі Big Data у текстових форматах
plus icon
Реалізація рішень щодо виявлення порушень прав інтелектуальної власності, моніторингу соціальних медіа, дослідження зовнішньоекономічної діяльності
plus icon
Успішна реалізація спільного проекту з компанією НРЕ та міжнародними організаціями у сфері інтелектуальної власності з використанням аналітичної платформи IDOL
plus icon
Розвиток напрямів системної інтеграції та ІТ-послуг
plus icon
Розробка масштабних інфраструктурних проектів у сфері безпеки
plus icon
Отримання дозволу на реалізацію проектів для підприємств, які проводять діяльність, пов’язану з державною таємницею
plus icon
Розробка рішення з використанням технологій  інтелектуальної відеоаналітики (у рамках проекту для КП «Київський метрополітен»)
plus icon
Реалізація ряду проектів для критично важливих об’єктів інфраструктури держави.
plus icon
Спільно з Національною академією наук України, та компанією Micro Focus було розроблено акустичну модель української мови, використовуючи технології Natural Language Processing
plus icon
Реалізація проекту національного рівня щодо створення системи офіційного моніторингу телерадіопрограм
plus icon
Створення продуктової лінійки інтелектуальних рішень для пошуку та аналізу даних різноманітних форматів (текст, аудіо, відео, зображення)
plus icon
Отримання високих партнерських статусів від ряду світових вендорів
plus icon
Організація конференції міжнародного рівня "Changing the Future with Micro Focus"
plus icon
Отримання патентів на власні розробки
plus icon
Реалізували масштабний проект зі створення комплексної системи безпеки на критично важливому об’єкті держави. Робота над створенням ядра системи, впровадженням інтелектуальних аналітичних рішень та організацією диспетчерського центру.
plus icon
Удосконалили власні аналітичні рішення з аудіо та відеоаналітики. Реалізовували проект щодо створення центру моніторингу телерадіоканалів.
plus icon
Реалізували ряд інфраструктурних проектів для силових структур України. Метою проектів було забезпечити надійну охорону і контроль переміщення територією об’єкту, надати широкі аналітичні можливості для служб безпеки структур.
plus icon
Стали лідерами з продажу продуктів та рішень Axis Communication в Україні. Отримали відзнаку від Axis за реалізацію унікального проекту для клієнта з транспортної сфери.
plus icon
Отримали партнерські статуси Micro Focus Information Management & Governance Specialist та Micro Focus Vertica Gold Specialist. Перші в Україні стали IDOL Portfolio Expert, що підтверджує компетенції компанії у реалізації рішень з інтелектуальної аналітики.
plus icon
Стали учасниками багатьох партнерських заходів, серед яких: Milestone Integration Platform Symposium EMEA 2019 (Копенгаген), Micro Focus_IT Security Spring Session, Micro Focus Summer Partner Meetup, Axis Incentive Trip (Чорногорія).
plus icon
Провели конференцію "Безпека та IoT" у рамках міжнародної виставки "Безпека 2019", де розповіли про передові аналітичні та IoT рішення для побудови розумних міст.
plus icon
Провели ребрединг – змінили логотип та фірмовий стиль, який тепер відображує об’єднання усіх сфер діяльності компанії в єдину структуру: інфраструктурні рішення, інтелектуальна аналітика Big Data та IT консалтинг.
plus icon
Ми у ТОП-10 Системних Інтеграторів України. Детальніше: http://bit.ly/2X91zQa
plus icon
Адаптували власні розробки з аудіо-відео аналітики для різних сегментів ринку: міського управління, контактних-центрів. Реалізували рішення з моніторингу та аналізу інформаційного поля для політичних партій та діячів, міст та великих продуктових компаній.
plus icon
Реалізували ряд інфраструктурних проектів з побудови систем безпеки, систем контролю доступу, відстеження переміщення територією об’єкту для силових структур та транспортної сфери.
plus icon
Реалізували «Кращий комплексний проект в органах виконавчої влади України» за версією дистриб’юторської компанії IQ Trading. Детальніше: https://bit.ly/2L2YU8i
plus icon
Провели сервісне обслуговування раніше реалізованих проектів, розробили проектну документацію щодо комплексної безпеки для клієнтів транспортної сфери
plus icon
Отримали партнерські статуси від SUPREMA, HP, Huawei нову спеціалізацію з кібербезпеки – Micro Focus Security Specialist. Були нагороджені статусом «Axis Partner of the year» та вдруге стали лідером продажів продукції Axis Communications в Україні.
plus icon
Вийшли на міжнародний ринок технологій та послуг для відеоспостереження, розмістивши рішення на Milestone Marketplace. Детальніше: http://bit.ly/3bb825e
plus icon
Сьогодні ми продовжуємо розвиватися, збільшувати кількість успішних проектів і вдячних замовників.
2015 - 2016
2017
2018
2019
2020
2021