uk

Технології та управління даними для підвищення якості життя населення

відео менеджмент систем
calendar24 Вересня 2022

З активним розвитком кількості «розумних» рішень для міста зростає попит на платформи, які дозволяють об’єднати різноманітні системи воєдино і керувати за принципом єдиного вікна.

Розрізнені інтерфейси та різна логіка кожного окремого продукту часто створюють значні проблеми для користувачів. В підсумку – це призводить до втрати часу, зниження продуктивності роботи співробітників, а в масштабах міста чи області – негативно впливає на якість надання послуг населенню.

Які можливості та функції платформених рішень формують єдиний інформаційний простір міста та області?
– Моніторинг ситуації в режимі реального часу
Візуальне відображення подій на відеостіні, наявність у системі багатошарових карт місцевості, які забезпечують навігацію і контроль ситуації як загалом, так і локально.

– Аналітика
Отримання та обробка даних з камер, пристроїв та датчиків, сумісність з аналітичним програмним забезпеченням різного рівня.

– Автоматизація робочих процесів
Push-повідомлення про події і заздалегідь створені сюжети реагування пришвидшують відповідь на подію та обмежують втручання оператора.

– Централізований пошук
Швидкий пошук необхідних кадрів, сигналів тривоги, подій, позначок і метаданих для проведення ефективного розслідування.

– Безпечний обмін даними та багаторівневий доступ до системи.

Для отримання детальної інформації про рішення для ситуаційного центру міста або області, – звертайтеся до представників INLIMITED.

Ще більше технологічних рішень для міста та області тут: www.tech-solutions.inlimited.ua