uk

Рішення Inlimited допомогає контролювати територію морського порту

calendar02 Жовтня 2018

Як в режимі реального часу контролювати водну акваторію для своєчасного реагування на штатну або непередбачувану ситуацію?

Для контролю території Херсонського морського торговельного порту, спеціалістами Inlimited було обрано всесезонне обладнання, що підтримує бездротовий зв’язок на значній відстані у декілька кілометрів та працює при таких перешкодах як висотні баштові крани.

На кожній станції було встановлено відеокамери компанії Mobotix. Вони здатні забезпечити широкий кут огляду та відзначаються стійкою якісною роботою в умовах агресивного середовища: при різких перепадах температури, вкрай високій вологості, зливах, туману та потраплянні прямих сонячних променів.

Тепер уся інформація з відеокамер централізовано направляється до служби безпеки, де диспетчери контролюють переміщення водною акваторією, відстежують випадки забруднення, засмічення, вичерпання вод, забезпечують пожежну безпеку та слідкують за тим, щоб при необхідності вчасно надавати аварійно-рятувальні роботи.

Розташований у гирлі річки Дніпро, Херсонський порт знаходиться в самому центрі транспортних коридорів Євро-Азійського і Чорноморського Економічного Співтовариства, тому має стратегічне значення для країни. Питання безпеки водної акваторії порту – є питанням номер один, і воно за допомогою рішень Inlimited реалізується з дня у день!