uk

Протоколювання за допомогою штучного інтелекту: швидко, легко, доступно

перетворення аудіо в текст
calendar28 Жовтня 2022

За статистикою, найбільшого навантаження під час протокольної наради зазнає саме протоколіст або секретар, який робить нотатки. Людина прагне охопити все, писати (або друкувати) дослівно. Сучасні технології допомагають не тільки автоматизувати процес перетворення мовлення у текст, а й сформувати звіт, зібрати статистику та вести зручний облік даних засідань.

INLIMITED Audio Analytics автоматично перетворює аудіо-відео записи з робочих нарад та онлайн-конференцій у текстовий формат, що дозволяє автоматизувати процес стенографії та створення чорнової версії протоколу. Рішення ідеально підходить для нарад, засідань, конференцій, інтерв’ю, лекцій і будь-яких інших форматів обговорень.

Які можливості рішення?
– Аналітика
Обробка записів засідань із визначенням основної теми зустрічі та ключових фраз (присутніх, ухвал, проблематичних питань тощо). Формування звітів і чорнових версій протоколу за попередньо встановленими шаблонами та правилами.

– Деталізація
Можливість проведення голосової ідентифікації присутніх на нараді для детального відтворення перебігу наради. Контроль відповідності мовлення співробітників корпоративній етиці та правилам установи.

– Систематизація
Сортування матеріалів за учасниками нарад, темами, датою, ухваленими рішеннями тощо. Пошук за словами та фразами, використання матеріалів для відтворення картини подій та виявлення ключових питань обговорення.
Ми навчили систему розуміти українську мову та створюємо тематичні словники під галузь замовника, для підвищення якості розпізнавання специфічних термінів, власних назв, ПІБ тощо.

Витрачайте свій час тільки на найнеобхідніше – звертайтеся за деталями про рішення.