uk

Відеоаналітика

Відеомоніторинг

Інтелектуальний аналіз відео в режимі реального часу, який дозволяє виявляти запрограмовані події і забезпечує оперативне реагування на них, за рахунок  автоматизованої системи сповіщення

Детальніше
Моніторинг інформаційного поля

Рішення для моніторингу декількох потоків мовлення в режимі реального часу для миттєвого виявлення важливих новин, відомостей про компанії, продукти, бренди та особистостей

Детальніше
відеоаналітика

Відеоспостереження та аналітика від INLIMITED

Наша компанія створює потужні та багатофункціональні рішення для відеоспостереження різного ступеня складності та специфіки під завдання клієнта.

.

Моделі роботи INLIMITED:

1. Побудова системи відеоспостереження на програмному та апаратному забезпеченні кращих виробників світу. Ми займаємося реалізацією сучасних та комплексних систем відеоспостереження, орієнтованих під завдання:

– контроль безпеки об’єкта та персоналу, виявлення вторгнень;

– оптимізація транспортного руху, контроль доступу та переміщення;

– моніторинг технологічних процесів, забезпечення якості виробництва, підвищення продуктивності роботи;

– оцінка продуктивності персоналу, ефективності бізнес-процесів та дослідження поведінки клієнтів;

– інші індивідуальні завдання.

.

2. Професійна відеоаналітика власної розробки під Ваші завдання. Ми використовуємо нові технології від надійних виробників та поєднуємо їх із власними розробками та пропонуємо сучасні аналітичні рішення для українських споживачів. R&D команда компанії у зазначеному напрямку проводить дослідницьку та винахідницьку діяльність, реалізує масштабні проекти. Серед аналітичних функцій, які ми можемо налаштувати під Ваші завдання, є:

– Виявлення та розпізнавання осіб;

– Демографічний аналіз;

– Ідентифікація автотранспорту за різними параметрами;

– Розпізнавання об’єктів;

– Класифікація та підрахунок;

– Аналіз сцен та побудова сюжетів.

.

3. Дистрибуція відеообладнання та програмного забезпечення світових вендорів. Високі партнерські статуси з лідерами ринку відеоспостереження дозволяють компанії пропонувати камери, супутнє обладнання та програмне забезпечення для управління відеопотоками від світових виробників за доступними цінами.

.

4. Сервісне обслуговування діючих систем відеоспостереження. Наша компанія надає повний комплекс ІТ-послуг, тому ми можемо запропонувати аудит системи відеоспостереження, гарантійне обслуговування та модернізацію.

.

Від спостереження до аналітики

Згідно з історичними даними, перша у світі система відеоспостереження була створена в Німеччині у 1942 році – це був комплекс обладнання та програмного забезпечення, призначений для відеомоніторингу ситуації на території об’єкту та запису подій. Таким чином, основним завданням встановлення відеоспостереження з давніх-давен є безперервний контроль і фіксування обстановки в зоні спостереження, а також можливість переглядати записані відео в архіві.

.

З розвитком технологій та появою поняття «Відеоаналітика» можливості застосування відеоспостереження значно розширилися. Якщо раніше, системи відеоспостереження в малих і великих компаніях у більшості випадків були орієнтовані на безпеку об’єкта, то згодом, все більше завдань стало орієнтуватися на бізнес – процеси і підвищення їх ефективності.

.

Сьогодні відеоаналітику називають інтелектуальною системою комп’ютерного зору, вона дозволяє проводити відеомоніторинг та здійснювати аналіз даних без прямої участі людини. Таким чином, знижується «людський фактор», а також з’являється можливість створювати сценарії для реагування на певні події. Для цих завдань ситуаційна відеоаналітика містить набір інструментів, що надає можливість оператору робити необхідні дії для запобігання негативним ситуаціям, в системі налаштовується автоматичне оповіщення до ситуаційного центру, а також є можливість формування та експорту звітів.

.

INLIMITED

Для отримання додаткової інформації або уточнення передпроектної вартості – оформіть заявку через сайт або зателефонуйте нам. Наш офіс знаходиться у Києві, і ми готові організувати зустріч, щоб обговорити Ваш проект.