uk

Як штучний інтелект допомагає банківським установам?

calendar13 Березня 2019

До 2030 року штучний інтелект збереже банківській сфері понад 1 трильйона доларів, вирішуючи традиційні банківські проблеми, – зазначає Autonomous Research, аналітична компанія, яка досліджує галузь фінансових послуг в Європі, США та Китаї.

«Новітнє обладнання» (ТМ Inlimited) використовує у своїх проектах технології останнього покоління та займається розробкою професійних рішень на базі штучного інтелекту. Наші програмні продукти ефективно застосовуються і для банківського сектору: комплаєнс-контролю ризиків, управління корпоративною інформацією, автоматизації обслуговування клієнтів, збагачення інформаціїєю про клієнтів, атоматизації роботи з документами.

1. Комплаєнс-контроль ризиків
Для того, щоб швидко виявити ризики та попередити їх негативний вплив, штучний інтелект автоматично перевіряє великі обсяги даних, обробляючи мільйони сторінок за добу. Пошук даних здійснюється у різноманітних джерелах, а обробка – не залежить від формату даних, мови та типу джерела. Інтелектуальне рішення здатне запобігти злочинним діям, ідентифікувати та захищати конфіденційні дані у сотнях мільйонів записів.

2. Управління корпоративною інформацією
За допомогою розумного пошуку та інтелектуальної класифікації даних, банківські установи можуть створити єдиний інформаційно-аналітичний центр з різними рівнями доступу; автоматизувати функції зберігання, копіювання і видалення даних; забезпечити високу продуктивність пошуку незалежно від розміру сховищ даних та максимізувати релевантність пошукової видачі.

3. Автоматизація обслуговування клієнтів
За допомогою машинного розуміння тексту, перетворення мовлення у текст, чат-ботів та автокласифікації – компанії легко вирішують проблеми з переповненою поштовою скринькою, коментарями на web-ресурсах та великою кількістю дзвінків. Голосові та текстові запити до служби підтримки аналізуються і автоматично помічаються як: «скарги на персонал», «труднощі з особистим кабінетом», «проблеми роботи мобільного додатку» та інші. Критерії маркування обирає замовник. Таким чином, листи та дзвінки до служби підтримки потрапляють до відповідного відділу, що значно
спрощує роботу служби та скорочує час на обробку запитів споживачів.

4. Збагачення інформації про клієнтів
Аналізуючи інформацію у мережі Інтернет (у т.ч. у соціальних медіа), банківські установи можуть вилучати корисну інформацію для залучення нових клієнтів, перевіряти благонадійність позичальника, збагачувати новими даними вже сформовані профілі клієнтів та проводити дослідження. Використання такого рішення збереже конфіденційність даних та забезпечить отримання інформації у режимі реального часу для оперативного прийняття управлінських рішень.

5. Автоматизація роботи з документами
Витрачайте значно менше часу на розгляд документів, застосовуючи функцію оптичного розпізнавання символів. Працівникам банківських установ більше не потрібно читати, а потім вводити дані у базу, – видобуток важливої інформації з кредитних заявок, договорів оренди, квитанцій та інших документів буде проходити за лічені секунди. Таким чином, можна перерозподілити заощаджений час на виконання не менш важливих завдань.

Звичайно, це не повний перелік усіх можливих способів використання штучного інтелекту в банківській сфері. Цікаво дізнатися про додаткові можливості? Звертайтеся до кваліфікованих спеціалістів Inlimited за необхідною інформацією, новими ідеями та професійними рішеннями.