uk

ТОП-6 технологічних трендів 2021

axis inlimited trends
calendar04 Лютого 2021

Світовий лідер в області мережевого відеоспостереження, компанія Axis Communications, визначила основні тренди розвитку ринку безпеки.

1. Довіра – ключове питання
Замовники і кінцеві користувачі вимагають прозорості в застосуванні технологій відеоспостереження і управління даними, особливо в умовах тотального відеоконтролю. Разом з необхідністю збереження конфіденційності – це стає ключовим викликом.

2. Світ стає горизонтально-інтегрованим
Інтелектуальні додатки і сервіси все частіше розгортаються в усіх трьох форматах – на сервері, в хмарі і на периферії – для того, щоб можна було скористатися усіма можливостями кожного з них, підвищуючи продуктивність і ефективність рішень.

3. Кібербезпека
Безпека буде забезпечуватись шляхом взаємодії між пристроями і додатками за допомогою підписаних прошивок (signed firmware), оновлення програмного забезпечення, безпечного завантаження, шифрування даних/відео контенту і багатофакторної ідентифікації.

4. Штучний інтелект в реальності
Варто концентрувати увагу на позитивних випадках використання машинного та глибокого навчання для забезпечення безпеки. Наприклад , відеоаналітика може допомогти ідентифікувати об’єкти і зменшити помилкові спрацьовування. Як результат – активна робота з конкретними подіями замість моніторингу вручну.

5. Низько- і безконтактні технології на першому плані
Технології сприятимуть контролю за дотриманням правил гігієни і соціального дистанціювання, особливо в таких областях, як контроль доступу. Крім того, побільшає рішень для спостереження з функцією підрахунку людей, щоб гарантувати дотримання правил соціального дистанціювання.

6. Підвищення уваги до навколишнього середовища
Матеріали, що використовуються у виробництві, і можливість швидкої утилізації продуктів залишаються важливими критеріями. Для економіки, набагато краще, якщо високоякісний продукт буде володіти довгим терміном служби, а не вимагати заміни всього через декілька років.

Отже, якщо спробувати узагальнити все описане, висновок можна зробити простий – процеси будуть ставати все більш автоматизованими, технології все більш доступними, захист приватної інформації – одним із пріоритетів, а цифрова трансформація для бізнесу – явною необхідністю.

Компаніям і людям важливо навчитися швидко адаптуватися до мінливого світу, щоб отримати як комерційну вигоду, так і просто підвищити якість життя. Інновації і прогрес потрібно розглядати в контексті можливостей, а не ризиків.