uk

Система контролю доступом: ключові тренди

calendar20 Січня 2022

СКУД – важливий компонент системи безпеки будь-якого об’єкту: офісу, промислового підприємства, школи та державної установи. З роками технологічність систем тільки зростає. Пропонуємо ТОП-5 тенденцій СКУД, на які можна посилатися при виборі необхідного рішення.

1. Технології допомагають знизити ризик зараження COVID-19
Все більше підприємств повертаються з відділеної роботи, тому важливо забезпечувати соціальне дистанціювання. СКУД з функцією управління зайнятістю дозволяє встановити максимальний рівень кількості відвідувачів приміщення та обмежити його переповненість.

2. Міграція у хмару
Хоча більшість кінцевих користувачів, як і раніше, розміщують свої системи безпеки локально, хмарне розгортання стає все більш популярним. Покращені функції резервування та надійності, зменшення витрат на обслуговування серверів та клієнтів, – стають ключовими перевагами хмарних технологій.

3. Відкритість та інтеграція
Масштабування, гнучкість та відкрита архітектура API дозволяють посилити безпеку організацій за рахунок інтеграції СКУД з охоронною сигналізацією, відеоаналітикою, системами управління будівлею та обліку відвідувачів.

4. Розумні рішення
Системи контролюють потік людей у всіх зонах будівлі, тому ці дані можна використовувати для забезпечення оптимального рівня освітлення та обігріву з мінімальними витратами та впливом на довкілля.

5. Кібербезпека
Сучасні СКУД включають механізми шифрування та багатофакторну автентифікацію. Зазвичай встановлюється більше одного ідентифікатора: картка або ключ, радіобрелок або мобільний телефон, PIN-код або біометрія, яка розпізнає відбитки пальців або сітківку ока.