uk

Інноваційне обладнання у рішеннях Inlimited для забезпечення комплексної безпеки

calendar06 Грудня 2018

Ми вперше в Україні впровадили унікальну систему відеоспостереження, використовуючи тепловізійні поворотні платформи з IP та PTZ камерами виробництва Axis.

Для контролю акваторії та миттєвого виявлення непередбачуваних ситуацій у морському порту «Чорноморськ», який забезпечує умови для активного розвитку зовнішньоторговельних зв’язків більш ніж зі 100 країнами світу, нашою компанією впроваджено технологічні платформи – комплекс з камер: IP та PTZ . За рахунок кругового панорамного огляду на 360 градусів, вертикальному нахилу та 30-кратному оптичному зуму, – невелика кількість PTZ камер забезпечує покриття значної території. Завдяки вбудованому лазеру, вони є найбільш швидкофокусуючими камерами, що дозволяє вести відеоспостереження при слабкому освітленні, з низькою контрастністю об’єктів або при точкових джерелах світла. Використані в проекті моделі IP-камер, оснащені інтелектуальними функціями і відмінно виявляють та контролюють переміщення об’єктів.

Ще однією особливістю архітектурного рішення Inlimited є сумісне використання тепловізійного та роботизованого (Speed Dome) обладнання. Такі камери якісно працюють навіть у повній темряві, оскільки чутливі до тепла, а не до світла. Тому, будь-яке теплове випромінювання, що виділяється транспортними засобами, обладнанням, людьми та тваринами, – фіксується. Крім того, такі поворотні відеокамери мають функцію патрулювання, яка налаштовується на неперервний моніторинг заданої території, відповідно до встановленого користувачем маршруту.

Спеціалісти компанії, при розробці проекту для морського порту «Чорноморськ», врахували конкретні проблеми замовника та впровадили рішення, яке повністю відповідає вимогам служб морської безпеки порту до функціоналу системи безпеки.