uk

Голосові повідомлення: підвищення ефективності роботи та рівня безпеки

гучномовець
calendar24 Серпня 2022

Будь то сповіщення про евакуацію на вашому об’єкті, повідомлення про рекламну акцію, або регулярні щоденні оголошення в магазині — системи гучного зв’язку дозволяють чітко доносити інформацію до цільової аудиторії.

– Екстрене оповіщення
Надсилайте повідомлення у режимі реального часу та озвучуйте попередньо записані сповіщення, щоб запобігти негативним подіям, повідомити актуальну інформацію про евакуацію або про дорожні пригоди для ефективного управління дорожнім рухом. Рішення легко інтегруються з іншими системами, такими як відеоспостереження та аналітика, контроль доступу, VoIP, щоб ви отримали повну картину подій.

– Автоматичні нагадування
Ви можете створити графік нагадувань, передаючи рекомендації та правила, інформуючи про акції, нагадуючи про дотримання соціального дистанціювання або регулярне миття рук. У роздрібній торгівлі це багатофункціональне рішення можна використовувати для відтворення фонової музики та доповнити технологією підрахунку відвідувачів, щоб відтворювати звукові повідомлення та попереджати покупців та касирів про те, що в приміщенні знаходиться практично максимально допустима кількість людей.

Транслюйте відповідні повідомлення у правильний час та в потрібному місці
Ви можете робити оголошення в режимі реального часу, за розкладом або подіями протягом дня в різних зонах об’єкту.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо систем гучного зв’язку – звертайтеся до INLIMITED.