uk

“CHANGING THE FUTURE with Micro Focus”

calendar06 Листопада 2018

6 листопада 2018 року наша компанія провела конференцію, присвячену можливостям використання в Україні останніх розробок у таких областях як: Big Data, Artificial Intelligence, Machine Learning, Deep Learning. На конференції обговорювалися питання переваг застосування світових інтелектуальних технологій останнього покоління у різних галузях.

Представники компанії Micro Focus розповіли про функціональні можливості автоматизованого аналізу даних різних форматів за допомогою інтелектуальної платформи IDOL. Була розкрита тема щодо можливості обробки структурованих та неструктурованих даних, наведені цікаві кейси, які демонстрували як установи інших країн використовують IDOL при роботі з великими об’ємами даних. Особливо запам’яталася доповідь нашго іноземного партнера – колишнього банкіра та старшого радника членів правління компанії Micro Focus, який повідав, як на власному досвіді упевнився, що робота з IDOL у рази спрощує управління інформацією як у банківській, так і у юридичній сферах. Було наведено захопливі приклади використання можливостей обробки аудіо-відео даних і зображень у сферах безпеки, реклами, захисту інтелектуальної власності, у роботі колл-центрів та у інших областях. Було акцентовано увагу на тому, що за допомогою Machine Learning значно скорочується час на обробку матеріалів цих форматів та автоматично додаються метадані, за допомогою яких користувачі генерують необхідні запити.

Ведучі експерти нашої компанії розповіли про те, як технології, які успішно використовують у світі, адаптуються під український ринок та навели приклади інтелектуальних рішень, які вже імплемєнтовані нашою компанією в Україні.

Після завершення конференції «CHANGING THE FUTURE with Micro Focus» продовжилося обговорення тем виступів та не вщухали запитання до представників Micro Focus та Inlimited. Ми були дуже раді, що доповіді, які ми підготували, виявилися настільки цікавими та обговорюваними.

Ми вдячні учасникам конференції, які прийшли, щоб долучитися до нашого заходу, взяти для себе корисні поради та знання, поспілкуватися і розвиватися разом з нами.

До нових зустрічей!