uk

Як інтелектуальні технології виявляють фейкові новини?

calendar13 Травня 2019

Чи натикалися Ви на фейкові новини чи коментарі?

В останній час у мережі Інтернет дуже часто публікується інформація, яка є неправдивою або зовсім нелогічною. Такі новини можуть не тільки негативно вплинути на репутацію компанії або відомої персони, а й стати частиною інформаційної війни.

Як вчасно виявити підробку та зупинити її поширення?

Наша компанія працює з технологіями обробки природної мови, за допомогою якої ми можемо виявити поширення дезінформації, визначити хто, де і як обговорює її.Створивши спеціальні словники та правила для штучного інтелекту, машину можна навчити швидко виявляти підробку.

Так, наприклад, згідно з лінгвістичними дослідженнями, заголовки фейкових новин набагато довші і більш емоційно забарвлені, аніж правдиві новини. Такі дослідження також стверджують, що автоматизовані системи виявляють підроблені новини з точністю до 86% (порівняно з 66% серед людей). Люди добре виявляють фейки у простому тексті, але якщо лексика специфічна з більш складною граматикою, то машинне навчання та нейронні мережі дуже корисні.

Фейкові новини та коментарі мають потужний вплив на свідомість великої кількості людей. Тому, ми закликаємо Вас перевіряти інформацію, перш ніж поширювати її.