uk

Ми реалізували «Найкращий проект Axis і Milestone в критичній інфраструктурі»

calendar22 Травня 2019

На партнерській конференції «IQ Performance Day 2019», яка відбулася 17 травня, було розглянуто цікаві практичні кейси у сфері безпеки, вендорами були представлені нові інноваційні продукти та розробки, була яскрава та інформативна виставкова експозиція.

Кульмінацією конференції стало нагородження найкращих партнерів IQ Trading за результатами роботи у 2018 році і дивовижний спектакль «Дивакуватий Журден» за п’єсою Михайла Булгакова. Компанія «Новітнє обладнання» була відзначена за проекти, реалізовані для об’єктів критичної інфраструктури.

У 2018 році нашою компанією було створено ряд масштабних проектів, які є стратегічно важливими для безпеки держави. У інфраструктурних рішеннях ми використовували новітні технології, у тому числі, відеообладнання компанії Axis: IP та PTZ камери останнього покоління та програмні продукти для управління відео від компанії Milestone. Саме ця інтеграція забезпечила широкі можливості роботи з інтелектуальною відеоаналітикою на об’єктах замовника і була високо оцінена компанією IQ Trading.

Ми висловлюємо щиру подяку нашим партнерам за відзнаку нашої роботи!