uk

Контроль та управління доступом: чого очікувати далі?

calendar10 Січня 2020

У світі постійних інновацій, стартапів та технологічних рішень не втрачають своєї актуальності системи контролю та управління доступом. Виробники продовжують розвивати функціональні та дизайнерські рішення своїх продуктів, а інтегратори – створюють передові проекти, інтегруючи СКУД з різноманітними інженерними системами. Про нові віяння у цій сфері – читайте нижче.

– Використання нових технологій.
Системи контролю доступу змістили акцент з виключно захисту об’єкту на всеосяжний контроль переміщення територією. Наприклад, використовуючи систему надширокосмугового бездротового зв’язку (UWB – Ultra Wideband), можна визначити місцеположення близько 200 співробітників об’єкту одночасно.

– Мобільне впровадження.
Прогнозується популяризація рішень з використанням смартфонів з технологіями бездротової передачі даних в якості ідентифікаторів. Смартфон вже зараз є для багатьох інструментом спілкування, отримання новин та здійснення платежів, наразі він набуває ще однієї функції – ключа.

– Поширення біометричних технологій.
Сучасні пристрої біометричного контролю, включаючи системи розпізнавання осіб, працюють в режимі реального часу і забезпечують надійний контроль доступу, облік робочого часу та інші корисні функції. Прогнозується збільшення методів ідентифікації: очікуємо на системи розпізнавання венозної сітки руки, голосу та рухів людини, які будуть використовуватися на підприємствах та в офісах.

Наша компанія реалізовує складні рішення із застосуванням СКУД з багатофакторною аутентифікацією. Хочете дізнатися що буде оптимальне саме для Вас? Звертайтеся до Inlimited.