uk

Inlimited на Micro Focus_IT Security Spring Session 2019

calendar12 Квітня 2019

Наша компанія поділилась досвідом у сфері безпеки даних щодо використання автоматизованої аналітики структурованих та неструктурованих даних на базі інтелектуальної платформи IDOL. Не дарма ж її використовують міністерства оборони Великої Британії та США, поліція Дубаю та NASA?

У рамках виступу було розглянуто рішення, які наша компанія налаштовує під задачі безпеки: управління корпоративними даними, аналіз відео- і аудіо даних, аналітика соціальних мереж та інформації з мережі Інтернет. А ще, ми відповіли на інтерактивне питання і отримали від організаторів – компанії ERC, м’яку іграшку.

У рамках заходу також було розглянуто портфель продуктів по кібербезпеці Micro Focus ArcSight, особливості рішення Micro Focus Identity Manager для управління обліковими записами, можливості Micro Focus Data Protector для резервного копіювання та аварійного відновлення даних, аспекти застосування Micro Focus Fortify за допомогою якого виконується аналіз безпеки прикладних програм.

Детальніше про Micro Focus_IT Security Spring Session 2019 у статті: https://ko.com.ua/vesennyaya_sessiya_bezopasnosti_2019_128355