uk

Аудіоаналітика – новий тренд Безпечного міста

calendar21 Листопада 2019

Впровадження технологій аудіоаналітики – нова тенденція, яка поширюється в різні сфери українського бізнесу. Такий рівень зацікавленості пов’язаний з переліком переваг: відсутністю у звуку «сліпих» зон, непомітністю мікрофонів, роботою в темряві, дешевизною обладнання та його обслуговування, меншими витратами на архівування у порівнянні з відео.

Аналіз аудіо контенту має вікову історію і сягає часів Першої світової війни, коли його використовували для попередження про авіаналіт. Сьогодні поширеними напрямками застосування технології є виявлення картини подій: агресії, стрілянини, криків про допомогу, плачу, спрацювання сигналізації, розбиття скла тощо. Такі рішення вже продемонстрували свою ефективність у великих містах США, Великобританії і Бразилії.

Рішення з аудіоаналітики можуть застосовуватися не тільки у цілях безпеки, а й при оптимізації потоків транспорту. Наприклад, почувши наближення звуку автомобільної сирени, може коригуватися система роботи світлофорів так, щоб пропустити спецмашину без затримок.

Значне поширення зазнали і технології обробки природної мови, які використовуються з ціллю голосової ідентифікації, визначення задоволеності обслуговуванням клієнтів і контролю дій персоналу.

Звертайтеся до нас, щоб дізнатися про додаткові переваги застосування рішень з аудіоаналітики саме для Вас!